Gizlilik İlkeleriSiz kiymetli ziyaretçilerimizin özel bilgilerini korumak ÖZAK Tekstil için çok önemlidir. ÖZAK Tekstil olarak bilgilerinizi sizin için kullanirken azami özeni ve çabayi göstermekteyiz. Buna ragmen herhangi bir sebeple yanlis veri alirsaniz gerekli müdahalede bulunabilmemiz için lütfen Özak Yöneticileri ile derhal temasa geçiniz.

Web üzerinden sizlerden gelen özel bilgiler, güvenlik prosedürlerimiz geregi özel IP filtreleri ile sinirlandirilmis yönetici bilgisayarlari tarafindan teslim alinmakta ve gerektigi kadar bilgi, otelimizin size hizmet sunan ilgili birimlerine ulastirilmaktadir.

TOPLANAN KISISEL BILGILERIN GÜVENLIGI
ÖZAK Tekstil Kisisel Bilgilerinizi korumayi amaçlamaktadir. ÖZAK Tekstil, Kisisel Bilgilerin yetki disinda erisilmesine, kullanilmasina veya degistirilmesine ve yasa disi tahrip olunmasina karsi uygun tüm teknik ve idari önlem ve tedbirleri almak için tüm gayreti göstermektedir.

ÖZAK Tekstil. tarafindan, siz degerli misafirlerimizden mail ya da herhangi bir form araciligi ile (SSL ekranlar hariç) hiçbir surette ve durumda Kredi Karti bilgisi talep edilmemektedir.

Kredi Karti detaylari gibi hassas bilgilerin toplanmasinda veya aktarilmasinda Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisini kullanmak gerekliligini göz önünde bulunduruyoruz.

Bilgilerinizi asagida belirtildigi sekilde koruyoruz
- Kisisel Bilgilerinize erisimi sinirlandiriyoruz. Bilgilerinize sadece, size ürün ve hizmet saglamak üzere ulasmak zorunda olan çalisanlar ulasacaktir.
- Kisisel Bilgilerinizi özel giris izinlerine sahip ve her giris/çikisin izlendigi terminaller araciligi ile gerçeklestiriyoruz.
- Yönetim Konsolundan kontrol ettigimiz size ait bilgileri özel sifre ve IP sinirlandirmalari ile korumaktayiz.

ÜYELIK SISTEMI

ÖZAK Global Holding Sirketleri üzerinden üye olarak, Rezervasyon, iletisim, kariyer ve diger benzeri formlari doldurarak kisisel iletisim bilgilerini bizimle paylasan kiymetli misafirlerimize bu sayede sundugumuz hizmetler kisaca asagida belirtilmistir.

1. Ela Card uygulamasi ile olusturulacak Veri Tabanina otomatikman üye olacaklardir.
2. ÖZAK Tekstil tarafindan yollanacak Bülten, Bilgi notu ve Çesitli Kampanyalardan ilk önce haberdar edileceklerdir.
3. Web sitelerimizi ziyaret ederek is veya staj için form doldurabilecek ve is basvurulari sirasinda daha önce birakmis olduklari özgeçmis dosyalarini güncelleyebileceklerdir.
4. Üyelik bilgilerinin dogrulugu önemlidir.

Siz kiymetli ziyaretçilerimizin, üye olurken kullanacagi sifrelerin harf ve rakamlardan olusmasini, güvenli bir sekilde saklanmasini ve periyodik olarak degistirilmesini önermekteyiz. Bununla birlikte web sitemize üye olan siz degerli misafirlerimizin istedikleri an üyelikten kolayca çikmalarini saglayacak teknolojik sistemi de kurmus bulunmaktayiz.

DIGER SITELERE BAGLANTI
ÖZAK Tekstil web sitesi üzerinden diger kurum disi hiçbir siteye herhangi bir seklide baglanti (link) yapilmamaktadir.

Sitemizi ziyaret eden, çesitli formlar araciligi ile veya telefon ile ÖZAK Tekstil ile temasa geçen veya aranmak haberdar edilmek isteyen herkes bu Gizlilik Ilkeleri ve Kullanim Kosullari Sözlesmelerine tabidir ve bu dokümanlarda yazanlari pesinen kabul etmislerdir.


Bu Kurallar ve bu sitenin içerigi, telif hakkina tabidir.
© 2013 ÖZAK Tekstil ve Konfeksiyon San ve Tic A.S. Tüm Haklari Saklidir.
Güncelleme: 9 Temmuz 2013